Rekomendacja firmy Bosch Service Bajmax

Integra Software

Rekomendacja firmy Bosch Service Bajmax

BS Bajmax
ul. Myślenicka 103; 30-698 Kraków

Firma Bosch Service Bajmax jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.


Dotyczy oprogramowania Integra CAR 7

Od 1989 roku prowadzę serwis samochodowy wielomarkowy, a od kilku lat posiadam autoryzację Bosch-service.
Kilka lat temu zakupiłem program Integra 5,5 Pro, a obecnie użytkuję najnowszą wersję Integra Car 7, który jest bardzo dobrym i stabilnym systemem służącym do wspomagania zarządzania serwisem.

Najistotniejsze dla mnie funkcje systemu to:

-obsługa klienta począwszy od ustalenia terminu wizyty poprzez   tworzenie zleceń, które zawierają potrzebne dane kontrahenta, pojazdu i zakresu naprawy oraz dodatkowe elementy jak np. opis uszkodzeń pojazdu aż do wystawienia dokumentu sprzedaży
-obsługa magazynu, tworzenie dokumentów magazynowych i zamówień oraz liczne funkcje ułatwiające gospodarkę magazynową
-tworzenie archiwum usług, obrotu towarami oraz rozliczenie prowizyjne pracowników
-tworzenie różnego typu raportów pozwalających na kontrolę działania firmy i optymalizację zarządzania
– zarządzanie czasem pracy serwisu i kontaktami z klientami poprzez zastosowanie modułu CRM

To są tylko najważniejsze funkcje programu, ale istotną rzeczą jest to że program posiada olbrzymie możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika, oraz pracownicy działu technicznego zawsze służą swoją wiedzą i pomocą.

W okresie działania mojej firmy jest to trzeci program do zarządzania, który dysponuje największym potencjałem, a producent zapewnia że będzie go nadal rozwijał i udoskonalał. Obecnie nie widzę możliwości działania serwisu bez wspomagania oprogramowania branżowego, a Integra Car 7 w moim przekonaniu jest systemem w pełni funkcjonalnym i tworzącym dokumentację działania firmy zgodną z obowiązującym prawem na poziomie XXI wieku.

Z poważaniem Artur Bajer