Rekomendacja firmy Bosch Service Szendrak

Integra Software

Rekomendacja firmy Bosch Service Szendrak

BS Szendrak
ul. Kopernika 35a; 76-200 Słupsk

Firma BS Szendrak jest użytkownikiem programu Integra Car 7.
Program jest zainstalowany na 1 stanowisku komputerowym.


Firma Bosch Service Szendrak w Słupsku działa w branży motoryzacyjnej od 1990 roku. Główną działalnością firmy jest mechanika i elektromechanika pozjadów. obsługa i serwis układów klimatyzacji oraz sprzedaż akcesoriów i części firmy Bosch.

W naszej działalności od wielu lat wspomagają nas rozwiązania informatyczne firmy Integra. Początkowo używaliśmy oprogramowania Integra serii 5, jednak w tym roku zdecydowaliśmy się na wdrożenie Integra Car 7.

Była to trafna decyzja, bowiem ta wersja w porównaniu z poprzednią, jest bardziej funkcjonalna i ma więcej przydatnych funkcji branżowych.

Integra Car 7 pozwala poprawić organizację pracy w firmie, a także zwiększyć potencjał serwisu dzięki korzystaniu z terminarza napraw.

Dużym plusem w programie jest łatwość wystawiania zleceń, a także funkcje CRM, dzięki którym możemy informować klientów SMSem o okresowych naprawach bądź o ukończonej usłudze. Usprawnienie pracy w firmie przekłada się na lepszy kontakt z klientami oraz na poprawienie jakości obsługi.

Warto podkreślić również dobrą współpracę z pracownikami firmy Integra- dział techniczny pomógł przy konfiguracji programu oraz przy migracji danych z poprzednio używanego systemu. Pracownicy z działu technicznego służą też pomocą, gdy wystąpią jakieś problemy przy obsłudze programu.

Możemy śmiało polecić program do serwisu Integra Car7 jako funkcjonalny i prosty w obsłudze system, który pozwala zaoszczędzić sporo czasu i usprawnia obsługę klientów.

Jest to program, na którym można śmiało oprzeć rozwój swojej firmy.

Edward Szendrak