Rekomendacja firmy BS Auto-Becker

Integra Software

Rekomendacja firmy BS Auto-Becker

„AUTO BECKER”

84-300 Lębork, ul. Kossaka 66

Rekomendacja dla programu serwisowego Integra Car 7

Firma Auto Becker działa na rynku od wielu lat, specjalizuje się w kompleksowych naprawach samochodów osobowych wszystkich marek.

Podążając za wymaganiami stawianymi nowoczesnym serwisom samochodowym a także dla usystematyzowania bazy klientów, ich pojazdów oraz wykonanych zleceń zakupiliśmy program Integra Car 7.

Użytkujemy program od trzech lat na 2 stanowiskach i z pełnym przekonaniem możemy uznać, że jest on kluczowy dla zapewnienia porządku w dokumentacji serwisowej, dodatkowy moduł umożliwia kosztorysowanie wykonywanych usług.

Korzystamy także z usługi Hotline, która zapewnia odpowiedzi na pytania pojawiające się w czasie użytkowania, a także pozwala sprawnie usunąć pojawiające się problemy. Korzystanie z modułu internetowego katalogu hurtowni z którą współpracujemy daje możliwość szybszego kosztorysowania, doboru części do konkretnego zlecenia oraz importowania kartotek towarów bezpośrednio do programu.

Z czystym sumieniem możemy polecić współpracę z firmą Integra Software wszystkim serwisom stawiającym na lepszą organizację przy realizacji zleceń.

Marcin Becker

właściciel