Rekomendacja firmy BS Auto Koza

Integra Software

Rekomendacja firmy BS Auto Koza

BS Koza Joachim Koza
Ul. Oprawska 126, 47-400 Racibórz

Firma BS Koza jest użytkownikiem programu do serwisuIntegra Car 7. Program jest zainstalowany na 3 stanowiskach komputerowych.


Dot: Oprogramowania Integra Car 7

Firma nasza rozpoczęła działalność w 1993 r. Obecnie po rozbudowie  zatrudniamy 6 mechaników, którzy mają do dyspozycji 6 stanowisk. Obsługujemy samochody osobowe i dostawcze do 3,5 t . Oferujemy wszelki zakres napraw oprócz blacharki i lakiernictwa. Od 2006 r. rozpoczęła się nasza przygoda z siecią Bosch Service.

Już pod koniec lat dziewięćdziesiątych zaczęliśmy poszukiwać programu komputerowego, który wspomagał by pracę Serwisu. Na samym początku zakupiliśmy Mavi Warsztat. Później testowaliśmy jeszcze dwa inne konkurencyjne programy. Tak na poważnie  Integrę użytkujemy od marca 2010 r. Wdrożenie nie było trudne – program jest bardzo intuicyjny oprócz tego pracownicy z działu Obsługi Technicznej okazali się bardzo pomocni i cierpliwi. Teraz nie wyobrażamy sobie pracy Serwisu bez  tego programu. Stanowi niesamowitą bazę danych na temat obsługiwanych samochodów, zastosowanych części, historii napraw. Możliwość kontroli wydajności pracownika poprzez przyporządkowania go do odpowiedniego zlecenia  jest też bardzo pomocna. Pracę Biura Obsługi Klienta bardzo usprawnia współpraca z czytnikiem kodów kreskowych / szybka metoda wprowadzania danych z dowodów rejestracyjnych do tworzonego zlecenia. Bardzo chwalimy sobie możliwość importowania faktur zakupu z wielu większych hurtowni. Wprowadzenie faktury składającej się z dowolnej ilości pozycji trwa  moment.

Jesteśmy świadomi iż program ten ma ogromne możliwości, których nie poznaliśmy jeszcze i nie wykorzystujemy do końca, Co jakiś czas dokupujemy nowe moduły / jest dobrze, iż możemy modelować funkcjonalność programu zgodnie z potrzebami./

Program  jak najbardziej jest godny polecenia!

Joachim Koza