Rekomendacja firmy BS Carstar

Integra Software

Rekomendacja firmy BS Carstar

BS Carstar Sp. z o.o.
Ul. Wojska Polskiego 1 22-200 Włodawa

Firma BS Carstar Sp. z o.o. jest użytkownikiem programu Integra Car 7.
Program jest zainstalowany na 5 stanowiskach komputerowych.

Firma działa od 1998 roku w obecnie świadczy usługi w pełnym zakresie napraw samochodów osobowych.  Prowadzimy również Stację Kontroli Pojazdów i sprzedaż części zamiennych. Zatrudniamy 17 osób i posiadamy 8 stanowisk naprawczych.

Od dnia 2009 r. rozpoczęliśmy pracę na systemie Integra Truck 7, który wybraliśmy ze względu na funkcjonalność, prostotę obsługi oraz wiele nowoczesnych rozwiązań branżowych.

Wdrożenie oprogramowania i migracja danych przebiegły bez problemów, otrzymaliśmy fachową pomoc przy instalacji i konfiguracji oprogramowania. Konsultanci posiadali sporą wiedzę  branżową, co ułatwiło nam współpracę.

Obecnie jesteśmy zadowoleni z wprowadzania nowego systemu, ponieważ znacznie poprawił nam organizację pracy firmy i pozwolił na sprawniejszą obsługę klienta. Dzięki zaawansowanym  raportem lepiej monitorujemy działalność serwisu. Natomiast funkcjonalność, duże możliwości i prostota obsługi programu ułatwiła znacznie pracę użytkownikom poprawiając jakość   świadczonych przez na usług.

Możemy śmiało polecić ten program innym firmom z branży motoryzacyjnej jako funkcjonalne narzędzie pracy.