Rekomendacja firmy BS Chojnacki

Integra Software

Rekomendacja firmy BS Chojnacki

BS Chojnacki
Ul. Bartodziejska 47a, 62-100 Wągrowiec


Jesteśmy firmą działającą na rynku od 50 lat. W chwili obecnej w ramach działalności firma zajmuje się kompleksową naprawą i obsługą samochodów osobowych, dostawczych i ciężarowych. Zakres naszych usług jest bardzo szeroki. Obejmuje diagnostykę, mechanikę i elektromechanikę.

Program Integra Car 7 działa w naszej firmie od 1 stycznia 2012r. Program do zarządzania serwisem umożliwia nam szybką i profesjonalną obsługę klienta, zainstalowany jest u nas na 3 stanowiskach komputerowych. Bardzo dużym ułatwieniem jest możliwość automatycznego importowania danych z ESI ( tronic) oraz wyceniania czasu naprawy przez  AuDaCon. Szczególnie pomocne są moduły umożliwiające sprawne otwieranie zleceń przy wykorzystaniu czytnika kodów dwuwymiarowych, import elektronicznych faktur od dostawców, możliwość kontroli historii obsługi samochodu, kompletna obsługa magazynu z monitorowaniem płatności i realizacji przelewów bankowych. Przypisanie mechaników do napraw pozwala precyzyjnie oszacować efekty pracy i rozliczenie wynagrodzeń w systemie prowizyjnym. Zaawansowane funkcje raportów pozwalają lepiej zarządzać firmą.

Warto podkreślić, że współpraca z Działem Doradztwa Technicznego odbywa się bez zarzutu, pracujące tam osoby zawsze chętnie służą profesjonalną obsługą.

Jestem przekonany, że zakup oprogramowania Integra Car 7 był bez wątpienia dobrą i trafną inwestycją. Śmiało mogę polecić ten program wszystkim firmom z branży motoryzacyjnej.

Polecam
Właściciel Waldemar Chojnacki