Rekomendacja firmy BS East Woliński

Integra Software

Rekomendacja firmy BS East Woliński

BS East Woliński
Ul. Wierzchowiska 105, 21-050 Piaski/Lublin

Firma BS East Woliński jest użytkownikiem programu Integra Car 7. Program jest zainstalowany na 6 stanowiskach komputerowych.


Rekomendacja dot. oprogramowania Integra 7

Działając pod szyldem BS East Woliński zdobyliśmy autoryzację firmy Bosch w zakresie napraw specjalistycznych silników wysokoprężnych nowej generacji samochodów osobowych, dostawczych, ciężarowych oraz autobusów. Nasza filozofia opiera się na świadczeniu wysokiego standardu usług z wykorzystaniem nowoczesnego sprzętu diagnostycznego. W ofercie dostępna jest również szeroka gama części i akcesoriów samochodowych. Posiadamy certyfikat jakości ISO 9001:2000. Oddając pojazd do zakładu BS East Woliński gwarantujemy klientowi pewność, iż naprawy zostaną wykonane przez doświadczonych ludzi pracujących z pasją i zaangażowaniem.

Dynamiczny rozwój działalności wywołał zapotrzebowanie na narzędzia wspierające kompleksowe prowadzenie działalności. Chcieliśmy mieć podgląd na ogół wykonywanych czynności, wraz z dostosowaniem programu do indywidualnych potrzeb.  Spośród rozwiązań dostępnych na rynku wybraliśmy program Integra 7 firmy Integra Software, który posiada rekomendację firmy Bosch.

Program jest bardzo przyjazny dla użytkownika już od pierwszych dni pracy. Umożliwia m.in. szybkie wystawienie zlecenia wraz z rezerwacją niezbędnych części i terminu naprawy. Wykorzystujemy wybór wielokrotny przy dodawaniu pozycji do dokumentów, przez co skracamy czas tworzenia dokumentów sprzedaży, a wprowadzone rabaty klientów są automatycznie uwzględniane i kontrolowane przez program. Staramy się również motywować mechaników do efektywnej pracy, prowadząc w Integra 7 ewidencję czasu pracy serwisantów i prowizyjne rozliczenia ich pracy. Poprzez korzystanie z importu faktur od naszych dostawców, towar pojawia się na magazynie w kilka sekund, co mocno wpływa na czas poświęcany przy tego typu operacjach, z jednoczesnym unikaniem  błędów związanych z mozolnym ręcznym wprowadzaniem dokumentów do systemu. Dzięki współpracy programu Integra 7 z systemem serwisowym ESI[tronic] uzyskujemy szybki dostęp do instrukcji naprawczych, czy schematów elektrycznych z poziomu zlecenia. Pracujemy również z modułem do rejestracji czasu pracy pracowników, przez co mamy wgląd do urlopów, czy kontroli spóźnień.

Program został wdrożony w krótkim czasie, w formie zdalnych angaży naszego zespołu i specjalistów firmy Integra Software. Taki sposób nie obciążył nas czasowo, a pracownicy firmy wdrożeniowej elastycznie dostosowali terminy instalacji, migracji, konfiguracji i szkoleń online do naszych mocy przerobowych. Duże zaangażowanie obu stron umożliwiło szybki i jasny start firmy na nowych rozwiązaniu. W przypadku pytań do obsługi programu, czerpiemy informacje z dostępnych na stronach firmy Integra Software filmów instruktażowych, a także wiedzy fachowców Działu Technicznego, którzy są do naszej dyspozycji.

Spośród rozwiązań informatycznych do obsługi firmy w branży motoryzacyjnej, Integra 7 nie ma sobie równych. Po niespełna dwóch latach od wdrożenia, bez wątpienia dokonaliśmy trafnego wyboru. Zachęcamy do zakupu programu Integra 7 wszystkie warsztaty i sklepy motoryzacyjne, jako narzędzia do sprawnego prowadzenia działalności.

Grzegorz Woliński