Rekomendacja firmy BS Elcar

Integra Software

Rekomendacja firmy BS Elcar

BS Elcar

50-366 Wrocław, ul. Grunwaldzka 49-51

Serwis ELCAR funkcjonuje we Wrocławiu od 1996 roku. Nasza firma zajmuje się  kompleksową naprawą samochodów osobowych i dostawczych. Kilkunastoletni, nieustanny rozwój oraz poszanowanie klienta pozwoliły nam uzyskać renomę i status rzetelnego serwisu z autoryzacją Bosch, w którym pracuje obecnie blisko dwadzieścia osób.

Dzięki wieloletniemu doświadczeniu w obsłudze klienta, postanowiliśmy w ubiegłym roku zrezygnować z dotychczasowego narzędzia do prowadzenia serwisu na rzecz programu Integra Car 7. Produkt firmy Integra Software pozwolił na uporządkowanie i udoskonalenie  procesu obsługi klienta, kontrolę sprzedaży i stanów magazynowych, a także rozliczanie  pracowników. Szczególnie pomocne są moduły umożliwiające sprawne otwieranie zleceń przy wykorzystaniu czytnika kodów dwuwymiarowych, import elektronicznych faktur od  dostawców, możliwość kontroli historii obsługi samochodu, kompletna obsługa magazynu z  monitorowaniem płatności i realizacji przelewów bankowych. Przypisanie mechaników do napraw pozwala precyzyjnie oszacować efekty pracy i rozliczenie wynagrodzeń w systemie  prowizyjnym. Zaawansowane funkcje raportów pozwalają lepiej zarządzać firmą. Program     Integra Car 7 to kompleksowe narzędzie do wsparcia wszystkich obszarów działalności, niezbędne do organizacji czasu mechaników, profesjonalnej obsługi klienta i dbania o finanse firmy.

Program serwisowy jest prosty w obsłudze, funkcjonalny, poruszanie po kolejnych zakładkach jest intuicyjne. Również współpraca z Działem Doradztwa Technicznego odbywa się bez zarzutu, a pracujące tam osoby zawsze chętnie służą pomocą. Jestem przekonany, że zakup  oprogramowania Integra, był inwestycją trafioną i jak najbardziej opłacalną. Polecam ten program wszystkim serwisom, które chcą się rozwijać, zwiększać jakość obsługi i optymalizować działanie całego przedsiębiorstwa.

Prezes zarządu ELCAR Sp. z o.o.