Rekomendacja firmy BS Jagodziński

Integra Software

Rekomendacja firmy BS Jagodziński

88-410 Gąsawa, ul. Trzemeszeńska 32

Firma Bosch Service Przemysław Jagodziński jest użytkownikiem programu Integra Car 7, Program zainstalowany jest na 7 stanowiskach komputerowych.

Bosch Service Jagodziński to firma, która swoją działalność rozpoczęła 01.03.2001 roku. Od 2014 roku należymy do sieci Bosch Car Service. Specjalizujemy się w profesjonalnych usługach mechanicznych pojazdów wszystkich marek, oferując klientom kompleksową obsługę samochodów. Posiadamy wysoko wykwalifikowaną kadrę pracowników, którzy systematycznie uczestniczą w szkoleniach poszerzających ich wiedzę w dziedzinie mechaniki pojazdów samochodowych.

W 2015 roku podjęliśmy współpracę z firmą Integra Software w zakresie wdrożenia programu Integra Car 7. Głównym celem rozpoczęcia pracy na tym programie było usprawnienie pracy serwisu. Dzięki Integra Car 7 planowanie pracy mechaników jest bardzo ułatwione, wyceny napraw, które są oparte na oryginalnych danych producentów, są dokładne, na bieżąco możemy śledzić stan magazynów oraz termin płatności faktur. Program jest bardzo rozbudowany i ułatwia pracę serwisu na każdym stanowisku. Obecnie nie wyobrażamy sobie pracy serwisu bez programu Integra Car 7.

Zachęcamy do kupna programu Integra Car 7, wdrożenie programu pozwala na szybką oraz profesjonalną obsługę klientów poprzez tworzenie zleceń.

Z wyrazami szacunku
Przemysław Jagodziński
BOSCH SERVICE