Rekomendacja firmy BS Paluch

Integra Software

Rekomendacja firmy BS Paluch

REKOMENDACJA

Firma nasza działa od 1993 roku i obecnie świadczy usługi w zakresie napraw samochodów osobowych, prowadzimy Stację Kontroli Pojazdów a od ponad roku posiadamy autoryzację BOSCH SERVICE.

W 2009r. przesiedliśmy się z Integry 5,5 na system Integra Car 7, który okazał się rewelacyjnym wyborem. Nie jesteśmy sobie w stanie teraz wyobrazić prowadzenia serwisu bez użycia programu Integra Car 7. Import faktur elektronicznych jest dziecinnie prosty, współpraca z katalogami dystrybutorów przyśpiesza pracę z kosztorysami napraw i zleceniami, aplikacja IDS ( aplikacja zawierająca czasy napraw, dane serwisowe itp.) znacząco pomaga w określeniu zakresu przeglądów i wycenie napraw. To nieliczne z wielu bardzo przydatnych elementów tego systemu.

Dwa miesiące temu rozszerzyliśmy nasz system o kolejne aplikacje współpracujące z Integra Car 7. Są to:

  • aplikacja APP (aplikacja przeznaczona dla doradców serwisowych)
  • aplikacja PDS (aplikacja przeznaczona dla mechaników).

Po wdrożeniu tego systemu polepszyła się komunikacja pomiędzy biurem obsługi klienta a serwisem, gromadzimy bardziej szczegółową dokumentację napraw poprzez robienie zdjęć, nagrywanie filmów czy zapisywanie protokołów z innych urządzeń diagnostycznych. Znacząco spadła liczba drukowanych dokumentów na rzecz ich wersji elektronicznych.|

Wszystkie te dane są dopisywane bezpośrednio do zlecenia. Aplikacje APP i PDS bardzo dobrze współpracują z aplikacja IDS co pozwala na podniesienie efektywności pracy zarówno mechaników jak i pracowników BOK. Wszystkim zainteresowanym oprogramowaniem wspomagającym pracę serwisu samochodowego z czystym sumieniem rekomendujemy system Integra Car 7.

Z poważaniem
Sylwester Paluch