Rekomendacja firmy KomaTrans

Integra Software

Rekomendacja firmy KomaTrans

List referencyjny dot. programu Integra 7 i świadczonej obsługi przez firmę Integra Software z Koszalina

Działamy na rynku od ponad 11 lat przede wszystkim w dziedzinie transportu. Prowadzimy również Stację Obsługi Pojazdów mieszczącą się przy ul. Fabrycznej 2 w Kolnie, oferującą m.in. badania techniczne pojazdów w Okręgowej Stacji Kontroli Pojazdów wyposażonej w urządzenia najnowszej generacji spełniające wszystkie normy na europejskim poziomie, a także naprawy w Auto Serwisie o szerokim spektrum prowadzonych usług (m.in. bieżące naprawy wszystkich układów pojazdów, diagnostyka komputerowa układów elektronicznych, analiza spalin, wymiana opon, czy też geometria kół). Do dyspozycji Klientów jest również sklep motoryzacyjny oferujący części zamienne do samochodów ciężarowych i osobowych. Kompleksową obsługę zapewnia zespół fachowców charakteryzujący się wykwalifikowanym doradztwem popartym doświadczeniami partnerskich firm działających na rynku automotive od wielu lat.

Profesjonalna obsługa każdego klienta nie byłaby możliwa bez niezbędnych narzędzi informatycznych, które dostarcza dzisiejszy rozwój techniki. Z tego powodu, zdecydowaliśmy się na zakup i wdrożenie programu motoryzacyjnego Integra Truck 7. Na programie pracujemy już ponad rok i od momentu wdrożenia pojawiły się kilkukrotnie nowe wersje wyposażone w praktyczne funkcje niezbędne w każdym serwisie m.in. moduł zapewniający dostęp do danych serwisowo-naprawczych, schematów elektrycznych, danych regulacyjnych, czy instrukcji diagnostycznych .

Program Integra 7 sprawdza się w zarówno w podstawowych czynnościach związanych z prowadzeniem działalności (m.in. fakturowanie, rozliczanie klientów, obsługa magazynu, czy raportowanie), jak i danych typowych dla branży motoryzacyjnej np. rejestracja zleceń z jednoczesną identyfikacją pojazdu w bazie TecDoc wg danych odczytanych z dowodu rejestracyjnego, prowizyjne rozliczanie serwisantów za wkład pracy przy naprawie, czy prowadzenie kompleksowej dokumentacji fotograficznej z oględzin pojazdów tuż przed realizacją naprawy.

Usługę wdrożenia programu Integra 7 zrealizował doświadczony zespół konsultantów, dostarczając niezbędnych informacji o programie Integra 7  w przyjazny i bardzo przystępny sposób, w oparciu o sytuacje, które mają miejsce w życiu codziennym warsztatu.

Po rozpoczęciu faktycznej pracy z programem do serwisu Integra 7 konsultanci firmy Integra są do naszej dyspozycji i  służą pomocą przy każdym zgłoszeniu.

Sklepy i serwisy motoryzacyjne zachęcamy do zapoznania się z ofertą firmy Integra Software.

BS KOMATRANS
Teresa Kozikowska