Rekomendacja firmy Kraltech

Integra Software

Rekomendacja firmy Kraltech

KRALTECH
Ul. Mickiewicza 105, 37-300 Leżajsk

Firma Kraltech jest użytkownikiem programu Integra Firma 7. Program jest zainstalowany na 5 stanowiskach komputerowych.


Rekomendacja firmy KRALTECH

Działamy na rynku motoryzacyjnym od 2005 roku, prowadząc jednocześnie nowoczesny sklep w Leżajsku oraz warsztat samochodowy mieszczący się w Łańcucie. Od momentu założenia firmy, nieustannie podnosimy kwalifikacje personelu, zdobywając doświadczenie praktyczne i wiedzę branżową, niezbędne do sprawnego działania sklepu i dostarczania klientom wysokiego standardu oferowanych usług. Prowadzimy sprzedaż części do aut osobowych i dostawczych, a części zamienne i oryginalne wyposażenie pozyskujemy od znanych i renomowanych hurtowni. Warsztat stawia na zadowolenie klientów, stąd profesjonalne usługi świadczone są przez doświadczonych mechaników, rzetelnie i terminowo.

Prężny rozwój firmy wniósł potrzebę wdrożenia nowoczesnego narzędzia do obsługi zarówno sklepu motoryzacyjnego jak i prowadzenia warsztatu. Zdecydowaliśmy się na oprogramowanie Integra 7 firmy Integra Software, ze względu  na możliwości, jakie oferuje oraz udział w prężnym rozwoju programu.

Na co dzień wykorzystujemy funkcje związane z wystawianiem zleceń, z jednoczesną rezerwacją towarów i czasu mechanika w terminarzu. Importujemy również faktury elektroniczne od czołowych dostawców części, co znacząco skraca czas dostawy. W obszarze gospodarki magazynowej dość dobrze sprawdzają się przesunięcia międzymagazynowe MM, z których korzystamy przesuwając dostawy ze sklepu w Leżajsku do warsztatu w Łańcucie i odwrotnie. Bieżąca sytuację finansową kontrolujemy w module finansowym, weryfikując należności klientów i nasze zobowiązania wobec dostawców. Korzystamy również z raportów dynamicznych, przede wszystkim do oceny bieżącej kondycji firmy i oceny sprzedaży.

W przypadku wdrożenia programu, mogliśmy liczyć na doświadczenie i fachowe podejście specjalistów działu technicznego, którzy oprócz zdalnej instalacji programu, przeprowadzili migrację danych i konfigurację programu Integra 7, wraz z  przeszkoleniem personelu z podstawowej obsługi funkcji branżowych dostępnych w oprogramowaniu Integra 7.

Program Integra 7 zawiera bogatą funkcjonalność, w której każdy sklep motoryzacyjny, hurtownia, czy też warsztat automotive znajdzie zastosowanie i z łatwością zaadoptuje do swoich potrzeb. Na bieżąco korzystam ze wsparcia technicznego, obejmującego profesjonalną pomoc dotyczącą obsługi programu, jak i zgłaszanie funkcji związanych z rozwojem oprogramowania.

Jeśli jeszcze nie podjęli Państwo decyzji o zakupie programu do obsługi firmy w branży motoryzacyjnej, polecam oprogramowanie Integra 7 firmy Integra Software, które zdecydowanie usprawni prowadzenie przez Państwa firmy, a także przyczyni się do uzyskania wymiernych korzyści.

Kraltech S.C. Łukasz Krauz, Józef Krauz