Rekomendacja ABC Auto

Integra Software

Rekomendacja ABC Auto

18-400 Łomża ul. Piłsudskiego 82

Rekomendacja

Nasza firma ABC-AUTO od ponad 11 lat oferuje części samochodowe i inne artykuły motoryzacyjne, jednocześnie prowadzimy też warsztaat samochodowy. Dostosowujemy bogatą ofertę sklepu do zmieniających się wymogów rynku i przede wszystkim do potrzeb klientów.

Oprogramowanie Integra Firma 7  wdrożyliśmy w 2010 roku. Program Integra 7 jest funkcjonalny i przejrzysty, a przede wszystkim łatwy w obsłudze. Import faktur elektronicznych skraca czas zasilenia magazynu w towary, jednocześnie zapewniając porządek w kartotekach towarowych. Dodatkowo w łatwy sposób można prześledzić historię zakupionego asortymentu.

Dział techniczny skutecznie i sprawnie wdrożył rozwiązanie Integra 7. Dużą zaletą jest możliwość korzystania ze wsparcia działu technicznego, który zapewnia profesjonalną pomoc w codziennej obsłudze programu.

Z pełnym przekonaniem polecilibyśmy program zarówno dla sklepów z częściami samochodowymi działających na rynku od wielu lat, jak i nowych firm rozpoczynających działalność w branży motoryzacyjnej.

                                                                                                            Z poważaniem

                                                                                                    ABC-Auto Adam Gałczyński