Rekomendacja Firmy Careno

Integra Software

Rekomendacja Firmy Careno

Careno Sp. Z o.o.
81-010 Gdynia Ul. Żwirowa 62


Rekomendacja

Firma CARENO powstała w 2014r. Od początku swojego istnienia zajmuje się wyspecjalizowanymi naprawami pojazdów grupy Renault-Dacia i PSA oraz serwisem pojazdów wszystkich marek, zarówno osobowych jak i dostawczych. Prowadzimy również sprzedaż części oryginalnych i zamiennych.

Nieprzerwanie od 2014 jesteśmy związani z oprogramowaniem INTEGRA 7. Dzięki rozbudowanym funkcjom interfejsu z łatwością dostosowaliśmy go do naszych potrzeb. Program stał się filarem działania naszego warsztatu samochodowego. Pozwala w szybki sposób na otwieranie zleceń pojazdów, posiada wiele modułów m. in. rozbudowaną bazę z normami czasowymi oraz wyspecjalizowane dane np. specyfikacji  i danych regulacyjnych pojazdów wszystkich marek. Dodatkowo wyposażony jest w funkcje, dzięki którym można wprowadzać dane z faktur oraz WZ elektronicznie, przez co ogranicza papierowe dokumenty stawiając na ekologię.

 Do kolejnych zalet oprogramowania należy dodać ciągłe aktualizacje, które dostosowują interfejs do bieżących potrzeb zmian z tytułu nowych zasad podatkowych.

Na szczególną pochwałę zasługuje Dział Techniczny firmy INTEGRA, dla którego nie ma rzeczy niemożliwych. Wszelkie problemy są natychmiast rozwiązywane, a użytkownik dostaje instrukcje jak w zaistniałych sytuacjach postępować w przyszłości.

Podsumowując, jesteśmy zadowoleni z każdego dnia pracy z
oprogramowaniem INTEGRA 7.Polecamy ją w szczególności warsztatom, sklepom i hurtowniom motoryzacyjnym, zarówno tym dużym jaki małym.

Zespół CARENO