Rekomendacja firmy Sobora Serwis

Integra Software

Rekomendacja firmy Sobora Serwis

Sobora Serwis Ewa Sobora
ul.Prusa 3c , 21-400 Łuków


REKOMENDACJA

Nasz serwis istnieje nieprzerwanie od 1991 roku i od tego czasu stale poszerzamy swoją wiedzę i umiejętności. Nowoczesny sprzęt oraz zdobyte doświadczenie pozwała nam na obsługę samochodów każdej marki oraz rocznika. Naprawiamy samochodowy osobowe, dostawcze oraz ciężarowe. Wykonujemy profesjonalny chip tuning oraz rozwiązujemy problemy z filtrami cząstek stałych DPF/FAP.

Program Integra Car 7 pomógł nam w znacznym stopniu poprawić wydajność serwisu, kontrolę nad stanami magazynowymi i co najważniejsze rentowność warsztatu. Dzięki modułowi IDS możemy sprawniej i szybciej oszacować koszty i wyceniać naprawy pojazdów. Opcja wyceny napraw wg. grafiki sprawdza się podczas rozmowy z klientem.

Pracownicy działu technicznego sprawnie wdrożyli oprogramowanie w naszej firmie. W razie potrzeby zawsze możemy liczyć na ich pomoc dzwoniąc na infolinię.

Program Integra Car 7 jest intuicyjny, łatwo się z nim pracuje co przekłada się na komfort pracy. Duża ilość raportów pozwala na kontrolę bieżącej pracy serwisu. Bardzo przydatną opcja jest możliwość rozliczania mechaników na podstawie wypracowanych roboczogodzin lub prowizji od obrotów.

Jest to najlepszy program jaki do tej pory miałem możliwość używać do obsługi serwisu samochodowego.

SOBORA SERWIS

Ewa Sobora