Przygotuj się do sezonowej wymiany opon!

Przygotuj się do sezonowej wymiany opon!

Integra Software

Zachęcamy wszystkie serwisy samochodowe zajmujące się wymianą oraz przechowywaniem opon do zapoznania się z funkcjami dostępnymi w oprogramowaniu dla serwisu programu Integra 7. 

Główne funkcje programu to m.in.

 • Szybkie zleceniach dotyczących wymiany opon 
 • Przechowalnia opon zintegrowana z programem do obsługi serwisu
  baza 40 tys. opon, karty przyjęcia opon, kontrola wieku i zużycia opon, itp.
 • Specjalne kartoteki towarowe z parametrami felg i opon: wym. ET, rozstaw śrub, zdjęcia bieżników, indeks prędkości i nośności, ewidencja kodów daty produkcji
 • Rejestrowanie danych z nowych etykiet EU dot. właściwości opon:
  wydajność paliwowa, przyczepność na mokrej nawierzchni, poziom hałasu
 • Dodatkowe zlecenia dedykowane dla napraw opon, regeneracji felg, itp.
Wymiana opon

Już dziś zamów bezpłatną, zdalną prezentację programu dla Twojego serwisu!

  Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie przy ul. Orla 4a, w celu przesyłania informacji handlowych, wysyłki newslettera, archiwizacji danych, sprzedaży produktów i usług oraz do celów marketingowo-reklamowych. Oświadczam, że zostałem poinformowany, iż administratorem moich danych osobowych będzie CDS Mioduszewski, że dane osobowe będą przetwarzane w celu realizacji umowy oraz że przysługuje mi prawo dostępu do treści moich danych ich poprawiania, a podanie danych osobowych jest dobrowolne.

  Administratorem danych osobowych jest CDS Mioduszewski z siedzibą w Koszalinie (75-727) przy ul. Orla 4a. Dane przekazane w formularzu kontaktowym będą przetwarzane przez okres niezbędny do zrealizowania wskazanego celu i może on być różny, w zależności od charakteru zapytania. Masz prawo żądania dostępu do danych osobowych oraz do ich sprostowania, usunięcia, lub ograniczenia przetwarzania, a także wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz w każdym momencie wycofania udzielonej zgody. Szczegółowe informacje o przetwarzaniu danych osobowych znajdują się w Polityce Prywatności.