Aplikacje na telefony, tablety dedykowane dla doradców serwisowych i mechaników usprawniające pracę serwisu

Aplikacje serwisowe

Integra Software

Organizacja pracy we współczesnych warsztatach samochodowych nie należy do prostych zadań. W dobie nowoczesnych rozwiązań i możliwości technologicznych, warto zaopatrzyć się w programy i aplikacje warsztatowe, usprawniające codzienną pracę.

Znaczną część czasu pracy warsztatu pochłaniają uzgodnienia z klientami i proces przyjęcia pojazdu do naprawy – należy zanotować dane właściciela,  dane pojazdu, zapisać zgłoszone usterki, a lista uzgodnionych napraw trafia do mechanika.

Nowy standard komunikacji w serwisie

Integra Smart Workshop to pierwsza aplikacja integrująca program warsztatowy z funkcjami aktywnego przyjęcia pojazdu (Integra APP) oraz funkcjami do zgłaszania usterek w trakcje naprawy (Integra PDS). Wszystkie informacje, są teraz dostępne zawsze w jednej aplikacji.

Korzyści dla Twojego warsztatu:

  • Bardzo duże usprawnienie komunikacji w serwisie

  • Profesjonalna obsługa klientów bezpośrednio przy pojeździe

  • Błyskawiczny dostęp do wielu danych w jednej aplikacji

  • Innowacyjne aplikacje mobilne dla mechanika

  • Wykorzystanie najnowszych technologii i pozytywne opinie

Wdrożenie aplikacji Integra Smart Workshop 2.0 to optymalny wybór, który pozwala zaoszczędzić czas pracy i zwiększyć rentowność serwisu przez realizację napraw dodatkowych, a także zbudować pozytywny wizerunek w oczach klientów warsztatu.

Aplikacje mobilne zamiast sterty dokumentów

Integra Smart Workshop to współpracujące ze sobą aplikacje mobilne, które usprawniają proces komunikacji pomiędzy biurem obsługi klienta a mechanikiem. Informacje z zakresem naprawy trafiają od doradcy prosto na serwis, a pracownicy mogą natychmiast przystąpić do pracy! 

Aplikacje wykorzystywane są na smartfonach i tabletach, które pozwalają na błyskawiczne przyjmowanie pojazdu do naprawy oraz wprowadzają bardzo duże usprawnienie pracy mechaników serwisu.

Żadne inne rozwiązanie nie wnosiło do serwisów takiej innowacyjności jak aplikacje Mobilne Integra Smart Workshop APP-PDS.

Aktywne przyjęcie pojazdu w minutę (na smartfonie / tablecie)

Czy wyobrażają sobie państwo przyjęcia samochodu do naprawy w minutę? – teraz z aplikacją Integra APP jest to możliwe! To zdecydowanie nowa jakość w obsłudze klientów serwisów samochodowych i ogromne ułatwienie komunikacji w serwisie. Opisane rozwiązanie wpływa na lepszą obsługę klienta i wzrost obrotów w serwisie.

Efektywniejsze naprawy z Integra PDS

Aplikacje całkowicie zmieniają dotychczasową obsługę zleceń przez mechaników. Papierowe dokumenty zostały zastąpione przez intuicyjną aplikację, zwiększając udział mechanika w całym procesie naprawy. Mechanikom umożliwia się szybki dostęp do zakresu naprawy oraz danych serwisowo-naprawczych, które są niezbędne podczas każdej naprawy.

Optymalizacja procesu usług warsztatu samochodowego

W dzisiejszych czasach aplikacje na telefon i inne urządzenia mobilne umożliwiają usprawnienie praktycznie każdej dziedziny życia, nie inaczej jest w przypadku organizacji pracy warsztatów i serwisów. Nowością na rynku są mobilne aplikacje dla doradców serwisowych i mechaników, które uzupełniają działanie programów warsztatowych wykorzystywanych w serwisie i ograniczają konieczność pracy z papierową dokumentacją.

Aplikacje mogą być zainstalowane na telefonie lub tablecie oraz urządzeniach diagnostycznych.

Zaufanie i wyróżnienia branżowe

Aplikacje mobilne  zintegrowane z programem Integra Car 7 do obsługi warsztatów otrzymały Złoty Medal TTM 2018, wyróżnienie w kategorii Produkt Roku 2017 czasopisma autoExpert, a także miejsce na podium w internetowym plebiscycie Motoinnowacje 2019.

aplikacje na telefon i tablet do warsztatu